PL EN DE

Slide background

Magnes polimerowy

Magnes polimerowy

Magnes polimerowy

Produkcja

magnesów
polimerowych

Oferta

Firma

Evitron to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w produkcji magnesów o osnowie polimerowej, systemów czujników magnetycznych oraz we wszelkich procesach związanych z wytwarzaniem form wtryskowych i narzędzi.

O wysoką jakość produktów i indywidualne podejście do każdego projektu dba zespół doświadczonych inżynierów, którzy w dziedzinie magnesów polimerowych specjalizują się od 15 lat, a od ponad dwóch dekad zajmują się wytwarzaniem form wtryskowych. Bogata wiedza i rozległe umiejętności, którymi dysponują nasi specjaliści, pozwalają kompleksowo zadbać o realizację każdego zamówienia i zagwarantować wysoką jakość usług.

Projektujemy i dostarczamy rozwiązania magnetyczne dla większości branż, w których magnesy polimerowe znajdują swoje zastosowanie. Doświadczenie zdobywaliśmy w realizacji projektów dla firm z Polski i różnych części świata. Z sukcesami współpracujemy z klientami z Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Rumunii, Czech, Turcji, Bułgarii, USA, Indii, Chin, Korei Południowej i Japonii.

 

© 2018 - Evitron. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio graficzne AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT