PL EN DE

Slide background

Magnes polimerowy

Magnes polimerowy

Magnes polimerowy

sliding roofs locking system window crank seat adjust beam adjust cam shaft

Produkcja

magnesów
polimerowych

Oferta

Jakość i rozwój

Odpowiednia jakość naszych produktów wymaga nieustannej dbałości o zachowanie wymaganych parametrów, magnetycznych, mechanicznych i geometrycznych. Do kontroli niezawodności produkcji stosujemy zarówno standardowe urządzenia pomiarowe, takie jak cewki Permagraph i Helmholtz, oraz specjalnie opracowane urządzenia pomiarowe dla części o złożonym namagnesowaniu.

Potwierdzeniem odpowiedniego zarządzania jakością naszych usług są posiadane przez nas certyfikaty norm ISO – ogólny standard ISO 9001 oraz specyfikacja techniczna ISO/TS 16949, która jest bardzo ważnym elementem Systemu Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej.

Przyznana certyfikacja to gwarancja wiarygodności i rzetelności firmy Evitron, a także wysokiej jakości towarów i usług. To również potwierdzenie naszych kompetencji jako firmy dostarczającej produkty dla różnych sektorów przemysłowych, w tym również do coraz bardziej wymagającej pod kątem norm jakościowych branży motoryzacyjnej.

 

Projekty unijne

Ze względu na dynamiczny rozwój sektorów przemysłu, w których wykorzystywane są magnesy o osnowie polimerowej, wciąż wyznaczamy sobie nowe cele w zakresie innowacyjności stosowanych rozwiązań.

Prowadzimy zaawansowane badania technologiczne, które zyskują uznanie na arenie międzynarodowej, czego potwierdzeniem są przyznawane firmie Evitron dofinansowaniaz środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi uczelniami wyższymi w Polsce, m.in. Politechniką Warszawską.

Dotychczas realizowane projekty:

„Zastosowanie magnetyzacji wstępnej przy produkcji wielobiegunowych magnesów metodą wtryskową” (Więcej informacji)

„Opracowanie nowych materiałów na bazie stopów NdFeB i procesów umożliwiających wytwarzanie hybrydowych wirników magnetycznych w technologii wtrysku z polem magnetycznym”(Więcej informacji)

” Wprowadzenie innowacyjnych produktów w postaci wielobiegunowych magnesów na rynek niemiecki dla branży motoryzacyjnej” (Więcej informacji)

 

© 2018 - Evitron. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio graficzne AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT