PL EN DE

Slide background

Magnes polimerowy

Magnes polimerowy

Magnes polimerowy

Produkcja

magnesów
polimerowych

Oferta

Obszary działalności

Wytwarzane przez nas magnesy trwałe są ważną częścią przedmiotów i komponentów znajdujących zastosowanie w różnych sektorach przemysłowych. Realizujemy małe, średnie i wielkoseryjne zamówienia na podstawie dostarczonej dokumentacji i własnych projektów.

Dla naszych klientów jesteśmy partnerem technologicznym, który pomaga w rozwoju produktów znajdujących się jeszcze na etapie projektowania. Nasza wiedza specjalistyczna jest pomocna w opracowaniu optymalnego i najbardziej wydajnego rozwiązania. Przeprowadzamy symulacje magnetyczne i prace badawczo-rozwojowe, tworzymy modele, prototypy oraz wykonujemy serie pilotażowe i narzędzia do wtrysku zarówno do serii pilotażowych, jak i dla małych i dużych serii produkcyjnych.

 

Branża samochodowa

Specjalizujemy się przede wszystkim w dostarczaniu rozwiązań magnetycznych dla przemysłu motoryzacyjnego. W samochodach magnesy o osnowie polimerowej wykorzystywane są w czujnikach rejestrujących ruch oraz położenie różnych napędzanych elementów, m.in. w systemach ABS, kontroli rozrządu, podnośnikach szyb i wielu innych, a także w małych napędach elektrycznych

Więcej informacji z zakładce „Branża Motoryzacyjna”

 

Branża medyczna

Produkowane przez nas magnesy polimeroweznajdują również zastosowanie w branży medycznej – używane są w aparatach słuchowych, maszynach podtrzymujących życie, maszynach dializacyjnych i urządzeniach pomiarowych. Posiadamy profesjonalny CleanRoom, który zapewnia sterylne warunki do produkcji magnesów na potrzeby zastosowań medycznych.

 

Przemysł ogólny

Magnesy polimerowesą również stosowane w różnych przedmiotach codziennego użytku, m.in. w produkcji elektronarzędzi (np. w wiertarkach i szlifierkach kątowych) oraz urządzeniach AGD (m.in. w pralkach i zmywarkach). Z powodzeniem korzysta się z nich również w automatyce przemysłowej.

© 2018 - Evitron. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio graficzne AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT