PL EN DE

Slide background

Magnes polimerowy

Magnes polimerowy

Magnes polimerowy

sliding roofs locking system window crank seat adjust beam adjust cam shaft

Produkcja

magnesów
polimerowych

Oferta

Obszary działalności

Wytwarzane przez nas magnesy trwałe są ważną częścią przedmiotów i komponentów znajdujących zastosowanie w różnych sektorach przemysłowych. Realizujemy małe, średnie i wielkoseryjne zamówienia na podstawie dostarczonej dokumentacji i własnych projektów.

Dla naszych klientów jesteśmy partnerem technologicznym, który pomaga w rozwoju produktów znajdujących się jeszcze na etapie projektowania. Nasza wiedza specjalistyczna jest pomocna w opracowaniu optymalnego i najbardziej wydajnego rozwiązania. Przeprowadzamy symulacje magnetyczne i prace badawczo-rozwojowe, tworzymy modele, prototypy oraz wykonujemy serie pilotażowe i narzędzia do wtrysku zarówno do serii pilotażowych, jak i dla małych i dużych serii produkcyjnych.

 

Branża samochodowa

Specjalizujemy się przede wszystkim w dostarczaniu rozwiązań magnetycznych dla przemysłu motoryzacyjnego. W samochodach magnesy o osnowie polimerowej wykorzystywane są w czujnikach rejestrujących ruch oraz położenie różnych napędzanych elementów, m.in. w systemach ABS, kontroli rozrządu, podnośnikach szyb i wielu innych, a także w małych napędach elektrycznych

Więcej informacji z zakładce „Branża Motoryzacyjna”

 

Branża medyczna

Produkowane przez nas magnesy polimeroweznajdują również zastosowanie w branży medycznej – używane są w aparatach słuchowych, maszynach podtrzymujących życie, maszynach dializacyjnych i urządzeniach pomiarowych. Posiadamy profesjonalny CleanRoom, który zapewnia sterylne warunki do produkcji magnesów na potrzeby zastosowań medycznych.

 

Przemysł ogólny

Magnesy polimerowesą również stosowane w różnych przedmiotach codziennego użytku, m.in. w produkcji elektronarzędzi (np. w wiertarkach i szlifierkach kątowych) oraz urządzeniach AGD (m.in. w pralkach i zmywarkach). Z powodzeniem korzysta się z nich również w automatyce przemysłowej.

© 2018 - Evitron. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio graficzne AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT